POĎAKOVANIE

Prednedávnom sa naši hasiči rozhodli že si zaobstarajú nový rýchlo rozkladací párty stan ktorý ich bude chrániť pred počasím na hasičských súťažiach. Oslovili preto viacero firiem, ale firma Expodom.sk, ktorá predáva výlučne rýchlorozkladacie párty stany, milo prekvapila ponukou. A po komunikácií s majiteľom firmy sa rozhodli že našim hasičom rozkladací stan darujú zadarmo. Ich nový stan ma rozmery 3 x 3m.

Touto formou by sa chceli hasiči z Drábska poďakovať firme EXPODOM, za darovanie už spomínaného stanu, ktorý im veľmi pomôže pri ich súťažných aktivitách.

Také krátke zhodnotenie...

  Pri DHZ Drábsko pracujeme počas celého roka s družstvom žien, dorasteniek a detí. Sezónu 2016/17 sme začali účasťou starších žiačok na Pohronskej halovej lige v Banskej Bystrici. Ďalej sme pokračovali účasťou všetkých detí na zimnom a jarnom územnom kole hry Plameň, kde sa nám detičky umiestnili na medailových miestach. Dorastenky a ženy sa taktiež zúčastnili územnej súťaže hasičských družstiev, kde sa dorastenky umiestnili na 1. mieste a tým si vyslúžili postup na krajské kolo, kde sa následne umiestnili na krásnom 4. mieste. V letnej sezóne sme sa zúčastnili s dvoma družstvami dievčat viacerých pohárových súťaží a Horehronskej hasičskej ligi. Naše tri detské družstvá sa v októbri zúčastnili jesenného územného kola hry Plameň, kde sme sa opäť umiestnili na medailových miestach.

  Pre nás je každý tréning aj účasť na súťažiach veľký úspech. Ženy, dorastenky a detičky sa stretávajú, trénujú, zbierajú skúsenosti, robia niečo pre seba a ich zápal pre hasičstvo je niečo nádherné. Každý úsmev a radosť, ale občas aj slzička nás posúvajú vpred. Chceme sa poďakovať za krásnu sezónu, baby a deti ste super!

  Veľká vďaka patrí predsedovi DHZ Drábsko Františkovi Ridzoňovi a chlapcom, za ich podporu a ochranné krídla pri ich DHZ. Taktiež ďakujeme sponzorom a podporovateľom, spoločnosti Rolta, Marcela Kohanová, Ján Babčan / Č.Balog-Krám/, všetkým rodičom, ktorí nám pomohli materiálne, osobnou účasťou, proste za všetko veľké ĎAKUJEME.

  Tréningovú a súťažnú činnosť sme mohli realizovať aj                 

  Ďakujeme !!!

  Pokračujeme ďalej a štart v sezóne 2017/2018 pre nás začal s družstvom starších dievčat dňa 28.10.2017 v prvom kole Pohronskej Hasičskej lige v Banskej Bystrici.

Ondrej Ruso a Renáta Rusová

11.JPG

15.JPG

3.JPG

31.JPG

44.JPG

DHZ Drábsko

Členovia:

DHZ Drábsko  počet členov: 13


 

Janeček Tomáš                   nadrotník

Úradnik Michal                    vrchný hasič

Vaculčiak Michal                 rotník

Ridzoň František ml.            starší hasič

Brišiak Jozef                       starší hasič

Juhaniak Matúš                   hasič

Ridzoň Matej                       hasič

Ridzoň Ondrej                     mladší zbormajster

Trocha Pavol                       rotník

Kupec Michal                      starší hasič


 

 

Kontakt:

 

Drábsko 10     976 53    t.čislo : 048 618 0083

Predseda DHZ              t.čislo : 0904 65 8719

Veliteľ DHZ                  t čislo : 0903 76 2558    

E-mail :                       ferdo74@centrum.sk

                                  ferdo74@zoznam.sk

Web:                          https://dhz-drabsko.meu.zoznam.sk/ ; https://www.protipoziarne.sk/dhz-zobraz-45-dhz-drabsko.html

 

FOTOGALÉRIA

VIDEO 1

VIDEO 2

VIDEO 3

VIDEO 4

FOTO CVIČENIE NA KYSUCI (FB)